Oferta

Zakres usług

  • profesjonalne doradztwo,
  • projektowanie,
  • montaż układów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (rekuperacja),
  • awaryjna naprawa instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych,
  • wykonywanie stałych przeglądów konserwacyjno-serwisowych urządzeń.

Realizacja inwestycji

Kompleksowość naszej oferty oraz doświadczony zespół pozwalają na obsługę inwestorów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych. Realizując zamierzenia budowlane wymagające wsparcia z zakresu klimatyzacji i wentylacji, gwarantujemy zachowanie wysokiej jakości wykonywanej usługi, terminowości i korzystnej ceny.
Dbając o satysfakcję Naszych Klientów realizujemy inwestycje począwszy od fachowego doradztwa, poprzez wykonanie ekspertyz i projektu, kosztorysowanie, ustalenie harmonogramu prac i kończąc na uruchomieniu oraz opiece serwisowej.
 
Sprostamy każdemu wyzwaniu!

Dojazd do Klienta i wycena GRATIS.

Serwisowanie

Skuteczność działania urządzeń i systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych to nie tylko wysoka jakość wykonania poszczególnych komponentów urządzenia oraz ich zaawansowanie technologiczne, ale również ich właściwa eksploatacja i konserwacja. Nawet dobrze zaprojektowane i zamontowane urządzenie nie będzie prawidłowo funkcjonować, jeśli nie będzie odpowiednio serwisowane.

Chcąc zapewnić maksymalną skuteczność i żywotność montowanych przez nas urządzeń, uzupełniliśmy naszą ofertę o usługi serwisowe.
W związku ze zróżnicowaniem potrzeb Naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną usług serwisowych, która obejmuje opiekę serwisową urządzeń oraz zapewnia bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia nagłych awarii a jednocześnie pozwala Naszym Klientom optymalnie dopasować usługę do własnych potrzeb oraz budżetu.

Awarie

W okresach między-serwisowych, szczególnie w okresie letnim, kiedy urządzenia pracują bez przerwy, mogą wystąpić awarie. Chcąc zapewnić Naszym Klientom bezpieczeństwo w sytuacji wystąpienia nagłych sytuacji, uruchomiliśmy pogotowie klimatyzacyjne dostępne 24h/7 dni w tygodniu, które stanowi w pełni wyposażona i wyspecjalizowana jednostka mobilna, zapewniająca szybką i skuteczną interwencję.

POGOTOWIE KLIMATYZACYJNE
+48 506 911 156
serwis@kobbo.pl
 
Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz