Wentylacja

Wentylacja

 
Systemy wentylacyjne odpowiadają za wymianę powietrza w pomieszczeniach, które można połączyć z rekuperacją, czyli odzyskiem ciepła z pomieszczeń, co stanowi aspekt ekonomiczny dla osób korzystających z takich systemów. Systemy wentylacyjne przeznaczone są dla wszelkiego rodzaju budynków i pomieszczeń użytkowych oraz mieszkalnych.
Wentylacja jest podstawą zdrowego i bezpiecznego trybu życia, a także gwarantuje bezpieczeństwo przebywania w pomieszczeniach zamkniętych. Prawidłowa wentylacja zapewnia dopływ świeżego powietrza przy równomiernym odpływie zanieczyszczonego i wilgotnego powietrza z pomieszczeń. Dobrze zaprojektowana wentylacja reguluje wilgotność, zapobiegając powstawaniu grzybów i pleśni w miejscach zawilgoconych. Przy zastosowaniu specjalnych filtrów usuwa również zanieczyszczenia wywołujące alergie, poprawiając samopoczucie mieszkańców. Nieprawidłowa wentylacja lub jej brak (szczelne okna i drzwi) mogą wywoływać objawy źle wentylowanych pomieszczeń, takie jak poranne zawroty i bóle głowy, alergie, podrażnione błony śluzowe i inne dolegliwości. 

Naszym Klientom oferujemy zarówno urządzenia modułowe, jak i kompaktowe, charakteryzujące się wysokim stopniem energooszczędności z możliwością pracy w układach wentylacji mechanicznej i odzyskiem ciepła (rekuperacja). Istnieje możliwość wyposażenia urządzeń w sekcję wentylatora, nagrzewnicę elektryczną, nagrzewnicę wodną, chłodnicę wodną lub freonową, tłumiki, przepustnice oraz sekcje recyrkulacji.

Dojazd do Klienta i wycena GRATIS.

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz