Klimatyzacja

Klimatyzacja

Systemy klimatyzacyjne mają za zadanie utrzymać stałą, zdalnie sterowaną temperaturę otoczenia w pomieszczeniach zamkniętych, dodatkowo osuszając
i filtrując powietrze. Latem chłodzą, zimą grzeją. Te cechy sprawiają, że mogą być używane praktycznie przez cały rok. Systemy klimatyzacyjne pozwalają na stworzenie w pomieszczeniu zamkniętym indywidualnie dopasowanych warunków klimatycznych, niezależnie od warunków znajdujących się na zewnątrz budynku. Podnoszą komfort osób przebywających w pomieszczeniach, polepszają komfort pracy, a także stwarzają odpowiednie warunki do przechowywania różnego rodzaju produktów czy też sprzętu elektronicznego (serwerownie).
 
 

W naszej ofercie znajduje się pełna gama urządzeń od małych klimatyzatorów przenośnych przez proste urządzenia typu split (naścienne, kasetonowe, przypodłogowo-podsufitowe, kanałowe), aż po skomplikowane układy multisplit czy VRF. Oferujemy rozwiązania zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i obiektów handlowo-usługowych, biurowych oraz serwerowni.

Zapewniamy naszym Klientom obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną urządzeń. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i różnorodnemu wzornictwu dostarczamy najlepsze produkty gwarantujące wysoką funkcjonalność i estetykę.

 

Dojazd do Klienta i wycena GRATIS.

Strona zbudowana z Kopage
← Zbuduj swoją teraz